ciri-ciri:
Kerusi Permainan 400 Lb Kapasiti Berat D-8104 direka mengikut permintaan pemain tentang kualiti, keselesaan dan tahap penampilan. Kerusi permainan gaya perlumbaan komputer ini mempunyai rupa yang menarik dan sesuai untuk bermain dan bekerja.
--Kerusi meja permainan premium
--3.2'' ketinggian boleh laras
--Bantal baldu yang lembut dan selesa
--Tempat letak tangan boleh laras 3D
--4.3'' kusyen tempat duduk yang selesa
--Mekanisme katak tinggi
--90 darjah -170 darjah berbaring & 25 darjah goyang
--Lohat yang cantik dan premium



| Syarikat | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | D-8104 |
| Nama Produk | Kerusi Permainan 400 Lb Kapasiti Berat D-8104 |
| Penerangan | Kerusi Permainan Premium Tertinggi dengan Kraf dan Reka Bentuk Terbaik |
| Fabrik | Kain Lembut berkualiti tinggi |
| buih | Buih penawar sejuk penuh |
| Tempat letak tangan | Tempat letak tangan 3D |
| Mekanisme | Mekanisme katak |
| Gaslift | 80mm kelas 2 atau 3 atau 4 gaslift |
| Pangkalan | 350 mm, asas nilon |
| Castor | Kastor PU 60mm |
| MOQ | 50 pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas deposit diterima |
| Memuatkan port | Shanghai atau Ningbo, China |




Anji Guyou Furniture Co., LTD ialah pengeluar Kerusi Permainan Profesional 400 Lb Kapasiti Berat Kerusi selama 25 tahun.
Kami mempunyai lebih daripada 80 pekerja berpengalaman untuk memastikan pengeluaran berjalan dengan baik dan cekap.
Kami juga mempunyai 10 jualan kanan untuk menawarkan-penyelesaian sehenti untuk pelanggan kami.
Dan kami mempunyai pasukan reka bentuk 5 orang untuk membantu pelanggan kami lebih fleksibel dalam Perkhidmatan OEM.
1996, kami mula menjalankan perniagaan kerusi pejabat di Shanghai.
2001, kami mengasaskan syarikat kami sendiri bernama Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Dan sepanjang 2001 hingga 2010, kami membina hubungan perniagaan yang baik dengan agensi kerajaan, institusi pengajian tinggi, bank, pusat perniagaan dan ramai pelanggan lain.
2010, kami kembali ke Anji dan mengasaskan Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Kami masih mengekalkan hubungan perniagaan dengan pelanggan di Shanghai, dan juga kami membelanjakan beberapa pelanggan di kawasan lain.
2012, kami mengasaskan Anji Guyou Furniture Co., Ltd dan mula mengeksport kerusi pejabat kami ke pasaran luar negara.
2016, selepas pembangunan beberapa tahun, kami perlu berpindah ke kilang baru untuk memenuhi keperluan pertumbuhan perniagaan.
2018, jabatan jualan kami berpindah ke pejabat baharu di Hangzhou, untuk menyerap lebih ramai ahli cemerlang untuk menyertai dan menawarkan perkhidmatan yang lebih profesional kepada pelanggan kami.
2020, kami menambah baik kilang kami dengan sistem pengurusan 6S.
Cool tags: kerusi permainan kapasiti berat 400 lb, kerusi permainan China kapasiti berat 400 lb pengeluar, pembekal, kilang, ရုံးသုံးပရိဘောဂများ ဦး ဆောင်လမ်းပြ, ရုံးသုံးပရိဘောဂပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှု, ရုံးခဲတံ, ရုံးပိတ်များ, Office Push တံသင်, ရုံးတံဆိပ်ခေါင်းများ













