GUYOU Y-1764 Kerusi Pejabat Pusing Tugas Untuk Makmal
Butiran Produk

| Syarikat | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | Y-1764 |
| bahan | Fabrik+PU |
| Penerangan | Kerusi Pejabat |
| Tempat letak tangan | TIADA tempat letak tangan |
| Mekanisme | Mekanisme tugas |
| Gaslift | 80mm kelas 2 gaslift |
| Pangkalan | Tapak lukisan 280mm |
| Castor | kastor nilon 50 mm |
| MOQ | 50 pcs |
| Bayaran | T/T(30% deposit, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas deposit diterima |
| Memuatkan port | Shanghai atau Ningbo, China |









Cool tags: guyou y-1764 kerusi pejabat pusing tugas untuk makmal, China guyou y-1764 kerusi pejabat pusing tugas untuk makmal pengeluar, pembekal, kilang, ရုံးသုံးကုလားထိုင်လက်နက်, Office Halogen အလင်းအိမ်, ရုံးသုံးပရိဘောဂလုပ်ငန်း, ရုံးသုံးကုလားထိုင်ဘီး, ရုံးလက်ကောက်ဝတ်အနားယူ, ရုံးကြမ်းပြင်ဖျာ













