Y-2576 likeregal tempat letak tangan 4d pengeluar kerusi permainan pemain permainan baring boleh laras
Butiran Produk
| Syarikat | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | Y-2576 |
| Nama Produk | E-Kerusi Permainan sukan |
| Penerangan | Kerusi Permainan Balck dan merah |
| Fabrik | PVC berkualiti tinggi, bahan yang sama seperti kerusi kereta |
| buih | Buih ketumpatan tinggi belakang, buih penawar sejuk penuh tempat duduk |
| Tempat letak tangan | Tempat letak tangan 3D |
| Mekanisme | Mengunci-mekanisme kecondongan |
| Gaslift | 100mm kelas 2 atau 3 atau 4 gaslift |
| Pangkalan | 350 mm, asas nilon |
| Castor | 60mm PU kastor |
| MOQ | 50 pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas deposit diterima |
| Memuatkan port | Shanghai atau Ningbo, China |










Cool tags: y-2576 likeregal 4d tempat letak tangan pengeluar kerusi permainan pemain permainan baring boleh laras, China y-2576 likeregal tempat letak tangan 4d tempat letak tangan boleh laras kerusi permainan pemain permainan video boleh laras pengeluar, pembekal, kilang, ရုံးဖက်စ်စက်များ, ရုံးသုံးပရိဘောဂများ, ရုံးသုံးပရိဘောဂအလွှာများ, အစိုးရရုံးများအတွက်ရုံးသုံးပရိဘောဂ, ရုံးသုံးပရိဘောဂစျေးနှုန်း, ရုံးသုံးပရိဘောဂအစားထိုးအစိတ်အပိုင်းများ













