Kerusi Permainan Bingkai Logam Y-2669B ini direka mengikut permintaan pemain tentang kualiti, keselesaan dan tahap penampilan.
Pertama, kerusi permainan diperbuat daripada bingkai logam dan bukannya papan lapis, ia boleh mengekalkan kerusi permainan untuk digunakan lebih selamat dan tahan lama.
Kedua, kerusi permainan ditambah dengan lebih banyak fungsi berbanding kerusi pejabat tradisional. Salah satu fungsi yang paling penting ialah berbaring 180 darjah. Oleh itu, apabila pemain itu letih selepas beberapa kali bermain permainan komputer, dia boleh menggunakan kerusi permainan ini untuk tidur. Itu sangat selesa.
Akhirnya mata pertama yang kita lihat kerusi permainan ialah tahap penampilan. Kerusi permainan ini kelihatan sangat klasik dan menggabungkan tradisi dengan morden. Anda boleh melihat lama dan tidak akan merasa bosan.
Secara umumnya, kerusi permainan ini berbaloi untuk anda.


| Syarikat | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | Y-2669B |
| Nama Produk | Kerusi Permainan Bingkai Logam |
| Penerangan | Kerusi Permainan Bingkai Logam dengan baring 180 darjah |
| Fabrik | Kain berkualiti tinggi, material yang sama dengan tempat duduk kereta |
| buih | Buih ketumpatan tinggi belakang, buih penawar sejuk penuh tempat duduk |
| Tempat letak tangan | Tempat letak tangan 2D |
| Mekanisme | Mengunci-mekanisme kecondongan |
| Gaslift | 100mm kelas 2 atau 3 atau 4 gaslift |
| Pangkalan | 350 mm, asas nilon |
| Castor | 60mm PU kastor |
| MOQ | 50 pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas deposit diterima |
| Memuatkan port | Shanghai atau Ningbo, China |






Anji Guyou Furniture Co., LTD ialah pengeluar Kerusi Permainan Bingkai Logam profesional selama 25 tahun.
Kami mempunyai lebih daripada 80 pekerja berpengalaman untuk memastikan pengeluaran berjalan dengan baik dan cekap.
Kami juga mempunyai 10 jualan kanan untuk menawarkan-penyelesaian sehenti untuk pelanggan kami.
Dan kami mempunyai pasukan reka bentuk 5 orang untuk membantu pelanggan kami lebih fleksibel dalam Perkhidmatan OEM.
1996, kami mula menjalankan perniagaan kerusi pejabat di Shanghai.
2001, kami mengasaskan syarikat kami sendiri bernama Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Dan sepanjang 2001 hingga 2010, kami membina hubungan perniagaan yang baik dengan agensi kerajaan, institusi pengajian tinggi, bank, pusat perniagaan dan ramai pelanggan lain.
2010, kami kembali ke Anji dan mengasaskan Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Kami masih mengekalkan hubungan perniagaan dengan pelanggan di Shanghai, dan juga kami membelanjakan beberapa pelanggan di kawasan lain.
2012, kami mengasaskan Anji Guyou Furniture Co., Ltd dan mula mengeksport kerusi pejabat kami ke pasaran luar negara.
2016, selepas pembangunan beberapa tahun, kami perlu berpindah ke kilang baru untuk memenuhi keperluan pertumbuhan perniagaan.
2018, jabatan jualan kami berpindah ke pejabat baharu di Hangzhou, untuk menyerap lebih ramai ahli cemerlang untuk menyertai dan menawarkan perkhidmatan yang lebih profesional kepada pelanggan kami.
2020, kami menambah baik kilang kami dengan sistem pengurusan 6S.


Pada tahun-tahun yang lalu, kami menghadiri banyak pameran yang berbeza. Dan kami membina hubungan perniagaan jangka panjang dengan ramai pelanggan dari negara yang berbeza.
Kami menghadiri Pameran Perabot Antarabangsa China pada 2014 dan 2015, menghadiri Pameran Caton pada 2016.
Dan 2017 kami mula pergi untuk menghadiri beberapa pameran di luar negara, seperti ORGAREC di Cologne.
Pada 2018 dan 2019, kami menghadiri beberapa Pameran Elektronik, seperti Elektronik Pengguna di Hongkong, COMPUTEX di Taipei dan Elektronik Pengguna di Indonesia.
2020, kami menghadiri IMM di Cologne.
2 tahun ini, kerana pecahnya global, kami terpaksa menghentikan lawatan pameran kami.
Selepas usaha beberapa tahun, kilang kami telah lulus sistem pengurusan kualiti ISO9001: 2015, sistem pengurusan persekitaran 14001:2015 dan audit BSCI.
Produk utama kami ialah Metal Frame Gaming Chair, gaming chair, racing chair, office chair dan bar stools. 2 tahun ini kami juga membekalkan meja permainan dan kerusi aksen. Untuk memenuhi keperluan dari seluruh dunia, banyak produk kami mempunyai laporan ujian khusus. Berkenaan dengan kualiti dan ketahanan, kami telah membuat laporan ujian BIFMA, EN1335, EN12520 dan EN12521. Berkenaan dengan keperluan prodf Kebakaran, kami telah membuat BS5852, EN1021, CA 117. Dan berkenaan dengan keperluan alam sekitar, kami telah membuat REACH, AZO, 6P, SCCP, Kadmium dan sebagainya.

S1. Adakah Anda Kilang atau Syarikat Perdagangan?
A: Kami Pengilang. Kilang Kami Lulus Sijil Iso 9001:2015 Dan Iso 14001: 2015 Dan Audit Ul. Kami Berkhidmat Untuk 1000+ Pelanggan Dari 100+ Negara Dalam 23 Tahun.
S2. Apakah Produk Utama Anda?
J: Produk Utama Yang Ditawarkan Perbadanan Kami Adalah Perabot Pejabat, Termasuk Kerusi Permainan Bingkai Logam, Kerusi Pejabat, Kerusi Permainan, Bangku Bar, Kerusi Lumba, Dan sebagainya.
S3. Bolehkah saya Dapatkan Sampel Percuma Sebelum Pesanan?
A: Ya, Pasti. Tetapi Sila Bayar Yuran Sampel Dan Kos Pengangkutan Dahulu, Dan Kami Akan Mengembalikan Yuran Sampel Selepas Pesanan Rasmi Dibuat.
S4. Bolehkah Anda Menerima Pesanan OEM atau ODM?
A: Ya, Kami Boleh. Pesanan Tersuai Juga Dialu-alukan.
S5. Apakah syarat penghantaran anda?
A: FOB, EXW, CIF, DDP dan sebagainya.
S6. Apakah masa penghantaran anda?
A: 25-35 Hari.
S7. Bolehkah Anda Memberi Waranti Untuk Produk Kami?
A: Waranti 2 Tahun, Kami Kawal Kualiti Mengikut Sistem Iso 9001:2015. Dan Kami Berjanji Untuk Menggantikan Semua Produk Kecacatan.
Cool tags: kerusi permainan bingkai logam, kerusi permainan bingkai logam China pengeluar, pembekal, kilang, ရုံးစာအိတ်, ရုံးသုံးပရိဘောဂကြာရှည်ခံမှု, ရုံးသုံးပရိဘောဂကုန်ဆုံး, ရုံး headsets, ရုံးပြန်ရာအလင်းအိမ်, Office တိပ် dispensers













