Butiran Pantas
| Jenis: |
Perabot Pejabat |
Penggunaan Khusus: |
Kerusi Pejabat |
Kegunaan Umum: |
Perabot Komersial |
| Bahan: |
logam |
Jenis Logam: |
besi |
dilipat: |
Tidak |
| gaya: |
Kerusi Eksekutif, Kerusi Lif, Kerusi Pusing |
Tempat Asal: |
Zhejiang, China (Tanah Besar) |
Nama Jenama: |
Guyou atau OEM |
| Nombor Model: |
Y-2792 |
kain: |
PU+PVC |
buih: |
buih berketumpatan tinggi |
| kayu: |
papan lapis |
tempat letak tangan: |
mengecat tempat letak tangan empuk |
casis: |
mengunci-mekanisme kecondongan |
| gaslift: |
80mm kelas 2 gaslift |
penutup habuk: |
hlm |
asas: |
mengecat asas nilon |
| MOQ: |
sampel: 1pc; pesanan percubaan: 20pcs; pesanan rasmi: 50pcs |
menanggung berat: |
200kg |
Pembungkusan & Penghantaran
| Butiran Pembungkusan: | kadbod eksport standard, satu keping setiap kadbod |
| Butiran Penghantaran: | 25 hari selepas deposit diterima |
Y-2792 Kerusi Pejabat Boleh Laras Ketinggian Pusing Belakang Tinggi/Kerusi PU
Penerangan Produk
| Syarikat | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2792 |
| bahan | PU hadapan, pvc belakang dan sisi |
| Penerangan | kerusi malas pejabat |
| Tempat letak tangan | tempat letak tangan plastik |
| Mekanisme | mekanisme kerusi malas, atas dan bawah, senget, boleh digunakan sebagai katil |
| Lif gas | 60mm, lukisan hitam, pensijilan TUV |
| Penutup habuk | plastik, 3 lapisan |
| Pangkalan | asas nilon |
| Castor | Kastor nilon hitam |
| Lebar tempat duduk | 54cm |
| kedalaman tempat duduk | 51cm |
| ketinggian tempat duduk | 47-53cm |
| lebar belakang | 54cm |
| ketinggian belakang |
90cm |
| Saiz kadbod | saiz L |
| Pembungkusan | 1pc/ctn, kadbod coklat |
| Memuatkan QTY/40'HQ | 400pcs |
| MOQ | 50pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas menerima deposit |
| Memuatkan port | Shanghai atau ningbo, china |







Cool tags: y-2792 tinggi pusing belakang tinggi boleh laras kerusi pejabat/pu kerusi, China y-2792 tinggi belakang pusing tinggi boleh laras kerusi pejabat/pu kerusi pengeluar, pembekal, kilang, Ergonomic ရုံးကုလားထိုင်, အမြင့်ချိန်ညှိရေးရုံးကုလားထိုင်, ရုံးရုံးများအတွက်ရုံးသုံးကုလားထိုင်, ဝေးလံခေါင်သီသောအလုပ်အတွက်ရုံးဥက်က chair ္ဌ, သင်တန်းခန်းများအတွက်ရုံးဥက်က chair ္ဌ, ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ကျောနှင့်အတူရုံးကုလားထိုင်














