Butiran Pantas
Jenis: Perabot Pejabat
Penggunaan Khusus: Kerusi Pejabat
Kegunaan Umum: Perabot Komersial
Bahan: Logam
Jenis Logam: Besi
Dilipat: Tidak
Gaya: Kerusi Eksekutif, Kerusi Angkat, Kerusi Pusing
Saiz: 60*75*112---120sm
Tempat Asal: Zhejiang, China (Tanah Besar)
Nama Jenama: guyou
Nombor Model: Y-2843
Bahan: Kulit PU
Warna: Hitam + biru
Buih: 24 ketumpatan
Kayu: Kayu keras
Tempat letak tangan: Tempat letak tangan berlapik nilon
Mekanisme: Mengunci-condongkan
Gaslift: 80mm kelas 2
Tapak: Nilon
Castor: PU
Penggunaan: Sukan
Pembungkusan & Penghantaran
| Butiran Pembungkusan: | Karton eksport standard; satu keping setiap karton. |
|---|---|
| Butiran Penghantaran: | 30 hari selepas deposit diterima |
Y-2843 Kerusi pelumba kerusi sukan manba hitam dan biru
| Syarikat | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2843 |
| bahan | PU hadapan dan mesh, pvc belakang dan sisi |
| Penerangan | Kerusi pelumba |
| Tempat letak tangan | Mengecat tempat letak tangan dengan empuk pu |
| Mekanisme | mekanisme segerak |
| Lif gas | Lukisan hitam 80mm, pensijilan TUV, mekanisme peringkat ke-3 |
| Penutup habuk | bahan plastik, warna hitam, 3 lapisan |
| Pangkalan | 350mm,Bahan nilon lukisan,Ujian BIFMA,Bearing 600KGS |
| Castor | Kastor Nilon Hitam |
| Saiz kadbod | 78 * 33 * 64cm, kadbod eksport coklat |
| Memuatkan QTY/40'HQ | 380pcs |
| MOQ | 80pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas menerima deposit |
| Memuatkan port | Shanghai atau ningbo, china |
















Cool tags: y-2843 kerusi pelumba kerusi sukan manba hitam dan biru, China y-2843 kerusi pelumba kerusi sukan manba hitam dan biru pengeluar, pembekal, kilang, NGO များအတွက်ပြိုင်ကားကုလားထိုင်, ချိန်ညှိပြိုင်ပွဲကုလားထိုင်, startup များအတွက်ပြိုင်ကားကုလားထိုင်, တက္ကသိုလ်များအတွက်ပြိုင်ကားကုလားထိုင်, ဘတ်ဂျက်ပြိုင်ကားကုလားထိုင်, အစိမ်းရောင်ပြိုင်ကားကုလားထိုင်














