Butiran Pantas
Jenis: Perabot Pejabat
Penggunaan Khusus: Kerusi Pejabat
Kegunaan Umum: Perabot Komersial
Bahan: Logam
Jenis Logam: Besi
Dilipat: Tidak
Gaya: Kerusi Angkat, Kerusi Pusing
Saiz: 63*63*113-121cm
Tempat Asal: Zhejiang, China (Tanah Besar)
Nama Jenama: Guyou
Nombor Model: Y-2867
fabrik: PU+PVC
tempat letak tangan: Mengecat tempat letak tangan empuk
gaslift: 80mm kelas 2 gaslift
asas: asas nilon
kastor: kastor nilon
ODM&OEM: Boleh diterima
MOQ: 50 pcs
Pesanan Kecil: Boleh Diterima
Berat Galas: 160kgs
Waranti: Baiki alat ganti secara percuma dalam tempoh 12 bulan jika bukan kerosakan buatan manusia-.
Pembungkusan & Penghantaran
| Butiran Pembungkusan: | Karton eksport Stardand, satu keping setiap kadbod |
|---|---|
| Butiran Penghantaran: | 30 hari selepas penerimaan deposit |
Y-2867 Kerusi Komputer Kulit Rekaan Baharu Kerusi Pejabat Pusing
| Syarikat | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2867 |
| bahan | PU hadapan, pvc belakang dan sisi |
| Penerangan | kerusi komputer |
| Tempat letak tangan | tempat letak tangan mengecat |
| Mekanisme | mekanisme condong |
| Penutup habuk | 3 lapisan .plastik |
| Pangkalan | asas nilon |
| Castor | kastor nilon |
| Regangan angkat gas | 80mm |
| Lebar tempat duduk | 52cm |
| kedalaman tempat duduk | 54cm |
| ketinggian tempat duduk | 44.5-54.5cm |
| lebar belakang | 51cm |
| ketinggian belakang |
62cm |
| N.W/G.W |
14.8/16.3KGS |
| Pembungkusan | 1pc/ctn, kadbod coklat |
| MOQ | 50pcs |
| Bayaran | T/T(30% deposit, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas menerima deposit |
| Memuatkan port | Shanghai atau Ningbo, china |











Cool tags: y-2867 kerusi komputer kulit reka bentuk baru kerusi pejabat pusing, China y-2867 reka bentuk baharu kerusi komputer kulit kerusi pusing pejabat pengeluar, pembekal, kilang, Task Office ကုလားထိုင်, လေ့လာမှုခန်းများအတွက်ရုံးဥက်က chair ္ဌ, ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ကျောနှင့်အတူရုံးကုလားထိုင်, ချိုးခန်းများအတွက်ရုံးကုလားထိုင်, ရုံးခန်းကုလားထိုင်, အလယ်အလတ်ရုံးကုလားထိုင်













