Butiran Pantas
| Jenis: |
Perabot Pejabat |
Penggunaan Khusus: |
Kerusi Pejabat |
Kegunaan Umum: |
Perabot Komersial |
| Bahan: |
logam |
Jenis Logam: |
besi |
dilipat: |
Tidak |
| gaya: |
Kerusi Eksekutif, Kerusi Lif, Kerusi Pusing, Kerusi Pejabat |
Tempat Asal: |
Zhejiang, China (Tanah Besar) |
Nama Jenama: |
guyou |
| Nombor Model: |
Y-2893 |
Fabrik: |
PU+PVC |
buih: |
Buih ketumpatan tinggi |
| kayu: |
Papan lapis |
Tempat letak tangan: |
Mengecat tempat letak tangan empuk |
Casis: |
Mengunci-mekanisme kecondongan |
| Penutup habuk: |
PP |
Pangkalan: |
Melukis asas nilon |
Castor: |
nilon |
| Harga: |
Berdaya saing |
Pembungkusan & Penghantaran
| Butiran Pembungkusan: | Karton eksport Stardand, satu keping setiap kadbod |
| Butiran Penghantaran: | 30 hari selepas penerimaan deposit |
Y-2893 kulit hitam putar mengangkat kerusi pejabat bos/kerusi pejabat pengurus
| Syarikat | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2893 |
| bahan | PU hadapan, pvc belakang dan sisi |
| Penerangan | kerusi malas pejabat |
| Tempat letak tangan | tempat letak tangan plastik |
| Mekanisme | mekanisme kerusi malas, atas dan bawah, senget, boleh digunakan sebagai katil |
| Lif gas | 60mm, lukisan hitam, pensijilan TUV |
| Penutup habuk | plastik, 3 lapisan |
| Pangkalan | asas nilon |
| Castor | Kastor nilon hitam |
| Lebar tempat duduk | 53cm |
| kedalaman tempat duduk | 51cm |
| ketinggian tempat duduk | 47-53cm |
| lebar belakang | 52cm |
| ketinggian belakang |
90cm |
| Saiz kadbod | saiz L |
| Pembungkusan | 1pc/ctn, kadbod coklat |
| Memuatkan QTY/40'HQ | 400pcs |
| MOQ | 50pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas menerima deposit |
| Memuatkan port | Shanghai atau ningbo, china |









Cool tags: y-2893 kulit hitam angkat pusing kerusi pejabat bos/pengurus kerusi pejabat, China y-2893 kulit hitam pusing angkat bos kerusi pejabat/pengurus kerusi pejabat pengeluar, pembekal, kilang, ရုံးခန်းကုလားထိုင်, လေ့လာမှုခန်းများအတွက်ရုံးဥက်က chair ္ဌ, အလယ်အလတ်ရုံးကုလားထိုင်, သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးအချက်အချာနေရာများတွင်စောင့်ဆိုင်းနေသောနေရာများအတွက်ရုံးသက္ကရာဇ်, အဝါရောင်ရုံးကုလားထိုင်, ချိန်ညှိတင်းမာမှုနှင့်အတူရုံးကုလားထိုင်














