ciri-ciri:
Kerusi Permainan Pu Ergonomik T-7104 direka mengikut permintaan pemain tentang kualiti, keselesaan dan tahap penampilan. Kerusi permainan gaya perlumbaan komputer ini mempunyai rupa yang menarik dan sesuai untuk bermain dan bekerja.
--Kerusi meja permainan yang bagus
--Ketinggian boleh laras
--bantal kepala dan bantal lumbar ergonomik secara percuma
--Tempat letak tangan berkait dua mata
--4.3'' kusyen tempat duduk yang selesa
--Pusing 360 darjah
--90 darjah -170 darjah berbaring & 25 darjah goyang
--Warna dan reka bentuk Coklat yang unik



| Syarikat | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | T-7104 |
| Nama Produk | Kerusi Permainan Pu ErgonomikT-7104 |
| Penerangan | Kerusi Pejabat Penghantaran Murah dengan baring 180 darjah |
| Fabrik | PU berkualiti tinggi, material yang sama dengan tempat duduk kereta |
| buih | buih baru+buih penawar sejuk |
| Tempat letak tangan | Tempat letak tangan bersambung dua-titik-. |
| Mekanisme | Mengunci-mekanisme kecondongan |
| Gaslift | 80mm kelas 2 atau 3 atau 4 gaslift |
| Pangkalan | 350 mm, asas nilon |
| Castor | Kastor PU 60mm |
| MOQ | 50 pcs |
| Bayaran | T/T (deposit 30%, baki terhadap salinan B/L) |
| Masa penghantaran | 30 hari selepas deposit diterima |
| Memuatkan port | Shanghai atau Ningbo, China |




Anji Guyou Furniture Co., LTD ialah pengilang Kerusi Permainan Pu Ergonomik profesional selama 25 tahun.
Kami mempunyai lebih daripada 80 pekerja berpengalaman untuk memastikan pengeluaran berjalan dengan baik dan cekap.
Kami juga mempunyai 10 jualan kanan untuk menawarkan-penyelesaian sehenti untuk pelanggan kami.
Dan kami mempunyai pasukan reka bentuk 5 orang untuk membantu pelanggan kami lebih fleksibel dalam Perkhidmatan OEM.
1996, kami mula menjalankan perniagaan kerusi pejabat di Shanghai.
2001, kami mengasaskan syarikat kami sendiri bernama Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Dan sepanjang 2001 hingga 2010, kami membina hubungan perniagaan yang baik dengan agensi kerajaan, institusi pengajian tinggi, bank, pusat perniagaan dan ramai pelanggan lain.
2010, kami kembali ke Anji dan mengasaskan Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Kami masih mengekalkan hubungan perniagaan dengan pelanggan di Shanghai, dan juga kami membelanjakan beberapa pelanggan di kawasan lain.
2012, kami mengasaskan Anji Guyou Furniture Co., Ltd dan mula mengeksport kerusi pejabat kami ke pasaran luar negara.
2016, selepas pembangunan beberapa tahun, kami perlu berpindah ke kilang baru untuk memenuhi keperluan pertumbuhan perniagaan.
2018, jabatan jualan kami berpindah ke pejabat baharu di Hangzhou, untuk menyerap lebih ramai ahli cemerlang untuk menyertai dan menawarkan perkhidmatan yang lebih profesional kepada pelanggan kami.
2020, kami menambah baik kilang kami dengan sistem pengurusan 6S.
Cool tags: kerusi permainan pu ergonomik, pengeluar kerusi permainan pu ergonomik China, pembekal, kilang, ရုံး portfolios, ထောင်များအတွက်ထောင်, ဟင်းလင်းပြင်အတွက်ဘားမစင်, Task Office ကုလားထိုင်, အနိမ့်ဘားထိုင်ခုံ, စတိုင်လ်ရုံးကုလားထိုင်













