Kerusi Pejabat Eksekutif PU Seat Meja Komputer Ergonomik Kerusi Kulit Untuk Kegunaan Rumah Y-1876B
Kerusi Pejabat Eksekutif PU Seat Kerusi Kulit Meja Komputer Ergonomik Untuk Kegunaan Rumah Y-1876B ini direka mengikut permintaan pengguna tentang kualiti, keselesaan dan tahap penampilan.
Pertama, kerusi pejabat diperbuat daripada bingkai logam standard tiub ketebalan 1.2mm, ia boleh memastikan kerusi pejabat digunakan lebih selamat dan tahan lama.
Kedua, kerusi pejabat ditambah dengan lebih banyak paaded buih supaya anda boleh berasa sangat selesa walaupun anda duduk dengan model ini sepanjang hari.
Akhirnya mata pertama yang kita lihat kerusi pejabat ialah paras penampilan. Kerusi pejabat ini kelihatan sangat klasik dan menggabungkan tradisi dengan morden. Anda boleh melihat lama dan tidak akan merasa bosan.
Secara umum, kerusi pejabat ini berbaloi untuk anda.




| Model | Y-1876B |
| Penerangan | Kerusi Pejabat Eksekutif PU Seat Meja Komputer Ergonomik Kerusi Kulit Untuk Kegunaan Rumah |
| bahan | PU |
| Bingkai | Bingkai logam tiub ketebalan 1.2mm |
| buih | Buih baru penuh |
| Mekanisme | mekanisme YY |
| Gaslift | 10 cm gaslift dengan 5 cm tenggelam |
| Pangkalan | Asas aloi aluminium |
| Castor | Castor nilon 50mm dengan penutup krom |
| Jaminan kualiti | 24 bulan |

Anji Guyou Furniture Co., LTD ialah sebuah Kerusi Pejabat Eksekutif profesional PU Tempat Duduk Meja Komputer Ergonomik Kerusi Kulit Untuk Kegunaan Rumah selama 25 tahun.
Kami mempunyai lebih daripada 80 pekerja berpengalaman untuk memastikan pengeluaran berjalan dengan baik dan cekap.
Kami juga mempunyai 10 jualan kanan untuk menawarkan-penyelesaian sehenti untuk pelanggan kami.
Dan kami mempunyai pasukan reka bentuk 5 orang untuk membantu pelanggan kami lebih fleksibel dalam Perkhidmatan OEM.
1996, kami mula menjalankan perniagaan kerusi pejabat di Shanghai.
2001, kami mengasaskan syarikat kami sendiri bernama Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Dan sepanjang 2001 hingga 2010, kami membina hubungan perniagaan yang baik dengan agensi kerajaan, institusi pengajian tinggi, bank, pusat perniagaan dan ramai pelanggan lain.
2010, kami kembali ke Anji dan mengasaskan Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Kami masih mengekalkan hubungan perniagaan dengan pelanggan di Shanghai, dan juga kami membelanjakan beberapa pelanggan di kawasan lain.
2012, kami mengasaskan Anji Guyou Furniture Co., Ltd dan mula mengeksport kerusi pejabat kami ke pasaran luar negara.
2016, selepas pembangunan beberapa tahun, kami perlu berpindah ke kilang baru untuk memenuhi keperluan pertumbuhan perniagaan.
2018, jabatan jualan kami berpindah ke pejabat baharu di Hangzhou, untuk menyerap lebih ramai ahli cemerlang untuk menyertai dan menawarkan perkhidmatan yang lebih profesional kepada pelanggan kami.
2020, kami menambah baik kilang kami dengan sistem pengurusan 6S.



Pada tahun-tahun yang lalu, kami menghadiri banyak pameran yang berbeza. Dan kami membina hubungan perniagaan jangka panjang dengan ramai pelanggan dari negara yang berbeza.
Kami menghadiri Pameran Perabot Antarabangsa China pada 2014 dan 2015, menghadiri Pameran Caton pada 2016.
Dan 2017 kami mula pergi untuk menghadiri beberapa pameran di luar negara, seperti ORGAREC di Cologne.
Pada 2018 dan 2019, kami menghadiri beberapa Pameran Elektronik, seperti Elektronik Pengguna di Hongkong, COMPUTEX di Taipei dan Elektronik Pengguna di Indonesia.
2020, kami menghadiri IMM di Cologne.
2 tahun ini, kerana pecahnya global, kami terpaksa menghentikan lawatan pameran kami.
Selepas usaha beberapa tahun, kilang kami telah lulus sistem pengurusan kualiti ISO9001: 2015, sistem pengurusan persekitaran 14001:2015 dan audit BSCI.
Produk utama kami ialah Executive Office Chair PU Seat Ergonomic Computer Desk Leather Chair For Home Use, kerusi pejabat dan bangku bar. 2 tahun ini kami juga membekalkan meja permainan dan kerusi aksen. Untuk memenuhi keperluan dari seluruh dunia, banyak produk kami mempunyai laporan ujian khusus. Berkenaan dengan kualiti dan ketahanan, kami telah membuat laporan ujian BIFMA, EN1335, EN12520 dan EN12521. Berkenaan dengan keperluan prodf Kebakaran, kami telah membuat BS5852, EN1021, CA 117. Dan berkenaan dengan keperluan alam sekitar, kami telah membuat REACH, AZO, 6P, SCCP, Kadmium dan sebagainya.

S1. Adakah Anda Kilang atau Syarikat Perdagangan?
A: Kami Pengilang. Kilang Kami Lulus Sijil Iso 9001:2015 Dan Iso 14001: 2015 Dan Audit Ul. Kami Berkhidmat Untuk 1000+ Pelanggan Dari 100+ Negara Dalam 23 Tahun.
S2. Apakah Produk Utama Anda?
A: Produk Utama Yang Ditawarkan Perbadanan Kami Adalah Perabot Pejabat, Termasuk Kerusi Pejabat, Kerusi Permainan, Bangku Bar, Kerusi Lumba, Kerusi Pejabat Eksekutif PU Tempat Duduk Kerusi Kulit Meja Komputer Ergonomik Untuk Kegunaan Rumah Dan sebagainya.
S3. Bolehkah saya Dapatkan Sampel Percuma Sebelum Pesanan?
A: Ya, Pasti. Tetapi Sila Bayar Yuran Sampel Dan Kos Pengangkutan Dahulu, Dan Kami Akan Mengembalikan Yuran Sampel Selepas Pesanan Rasmi Dibuat.
S4. Bolehkah Anda Menerima Pesanan OEM atau ODM?
A: Ya, Kami Boleh. Pesanan Tersuai Juga Dialu-alukan.
S5. Apakah syarat penghantaran anda?
A: FOB, EXW, CIF, DDP dan sebagainya.
S6. Apakah masa penghantaran anda?
A: 25-35 Hari.
S7. Bolehkah Anda Memberi Waranti Untuk Produk Kami?
A: Waranti 2 Tahun, Kami Kawal Kualiti Mengikut Sistem Iso 9001:2015. Dan Kami Berjanji Untuk Menggantikan Semua Produk Kecacatan.
| Maklumat produk | |
| No Item: | Y-1876B |
|
Penerangan : |
Tempat duduk PU, lif gas kelas 2 80mm, asas aluminium |
|
Saiz produk: |
54*60*88-96 CM |
| Bahan: | bingkai logam, span eksport standard dan kulit sintetik berkualiti tinggi |
| warna: | Mana-mana warna yang anda suka |
| N.W./G.W.: | 12.8KG/15KG |
| Pakej : | 1pc/ctn |
| Saiz pakej: | 76*46*64 CM |
| Cara pembungkusan o: | Karton eksport standard |
| Arahan pemasangan: | Boleh sediakan |
| Spesifikasi: | kerusi pejabat PU |
| Gaya: | moden |
| Memuatkan kuantiti: | 108pcs/20GP; 225pcs/40GP; 300pcs/40 HQ |
Cool tags: kerusi pejabat eksekutif kerusi pu meja komputer ergonomik kerusi kulit untuk kegunaan rumah y-1876b, China kerusi pejabat eksekutif kerusi pu meja komputer ergonomik kerusi kulit untuk kegunaan rumah y-1876b pengilang, pembekal, kilang, သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးအချက်အချာနေရာများတွင်စောင့်ဆိုင်းနေသောနေရာများအတွက်ရုံးသက္ကရာဇ်, ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ကျောနှင့်အတူရုံးကုလားထိုင်, အလယ်အလတ်ရုံးကုလားထိုင်, မီးခိုးရောင်ရုံးကုလားထိုင်, ဖလားကိုင်ဆောင်သူနှင့်အတူရုံးသုံးကုလားထိုင်, လေ့လာမှုခန်းများအတွက်ရုံးဥက်က chair ္ဌ













